SALİHOVİÇ MÜHENDİSLİK
yaşam mühendisi
İletişim+90 534 272 50 20

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA
Sertifikalandırılmış mühendislik hizmetlerimize her gün bir yenisini eklerken değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Mühendislik hizmetlerimizden başlıcaları;
asansör avan ve uygulama proje çizimi, 1kV üstü ve 1kV altı tesisler elektrik tesisatı çizimi, 1kV üstü ve 1kV altı tesislerde topraklama ölçümü, elektrik iç tesisleri denetimi ve raporlaması, şantiye şefliği, yüksek gerilim işletme sorumluluğu, yangın algılama ve uyarma sistemleri, enerji kimlik belgesi uzmanlığı, LPG otogaz istasyonları sorumlu müdürlüğü, danışmanlık, bilirkişilik ve müşavirlik hizmetleri.

PROFESYONEL HİZMETLER
Sahip olduğumuz sertifikalar ile vermiş olduğumuz hizmetler alanında profesyonelliğimizi taçlandırmış olmaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

UYGUN FİYAT
Piyasa koşulları ile rekabet söz konusu ise kaliteli ve donanımlı mühendislik ile uygun fiyatlara hizmet sunarak önde olmak yine bizim işimiz.

KEŞİF VE TEKLİF
Salihoviç Mühendislik olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda dinamik yapımızla dakik bir şekilde keşif ve teklif sunmaktan mutluluk duyuyoruz.